Dekorujte svoj interiér s G O A!

POPIS
 
 
 
 
 
 
 
 
Naša ponuka
 
 
 
 

Dekorujte svoj interiér s G O A!

 

Vzhľadom na situáciu vo svete a všade okolo, vám chceme tento čas doma spríjemniť aj my originálnymi 

vonnými dekoráciami“. 

  

Ak netušíte čo si vlastne pod takou “vonnou dekoráciou“ máte predstaviť, to vôbec nevadí. My vás veľmi radi prevedieme našim svetom DEKOROVANIA vôňou.  

Ten pozostáva zo 40 základných vôní, ktorých základom je PRÍRODNÁ vonná esencia. Keďže jej koncentrácia sa pohybuje približne na úrovni 20%, hovoríme už o   „PARFÉME“  - určenom na prevoňanie interiérov.

 

Základom každého G O A interiérového parfému je TYČINKOVÝ aróma difuzér s vôňou. Naše farebné vône (čím sme výnimoční) sa nachádzajú v rôznych TVAROCH difuzérov, ktoré sú rozdelené do jednotlivých rad. Každá rada je špecifická svojim designovým prevedením, objemom náplne, ako aj veľkosťou a tvarom vonných tyčiniek – ktoré sú základom DIFÚZIE (rozptýlenia vône do priestoru).

Ako môžete vidieť, výber vlastného difuzéra ponúka mnoho variant a možností, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastnú, originálnu a nezabudnuteľnú vonnú dekoráciu. 

A keďže ani my si nevieme predstaviť vhodnejší čas, kedy by sme ocenili vôňu prírody doma viac ako teraz, rozhodli sme sa vám priblížiť viac našu radu goatier ORIGIN.

 

Táto rada pozostáva z desiatich originálnych farebných vôni. Difuzér je z priezračného skla s 250 ml náplňou. Jeho súčasťou sú VLNITÉ vonné tyčinky. Tie okrem toho, že sú funkčným elementom difuzéra, sú aj veľmi nápaditým a elegantným doplnkom s provensálskym podtónom. Dokonca ich vlnitý tvar vám môže pripomínať prútie, čo je v tomto období prichádzajúcej jari veľmi tematické. Tento typ difuzéra je vhodné umiestniť do priestoru s veľkosťou 8 - 12 m2, kde vám rozvonia interiér na 1 - 3 mesiace. Intenzita ako aj výdrž vône záleží od množstva použitých vonných tyčiniek. Čím viac tyčiniek tým výraznejšia vôňa, ale zároveň kratšia výdrž.

Stačí si vybrať vôňu, umiestniť na vaše obľúbené miesto (ideálne do výšky očí) počkať 24 hodín  a zrazu pocítite, že aj dnu to bude voniať presne tak, ako počas týchto lákavých jarných dní von.

 

Dekorujte vôňou, DEKORUJTE svoj interiér s G O A!

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia